14 sierpnia 2016 r. – XX Niedziela w ciągu roku

                                  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte zostaną odprawione według niedzielnego porządku. W tym dniu błogosławi się kwiaty i zioła.
  2. W związku z pielgrzymką Strażaków do Lichenia, w sobotę 20 sierpnia, Msza Święta w Rokitach będzie sprawowana w niedzielę 21 sierpnia o godzinie 1600.
  3. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  4. Taca budowlana z ubiegłej niedzieli: Rokity 42 zł, Łozice 219 zł, Mielno 320 zł i Kozielice 780 zł. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary.
  5. Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej: „Zapraszamy do udziału w XXIV Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się od 23 do 25 sierpnia br. Pielgrzymka rozpocznie się 23 sierpnia br. Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie o godz. 7.00. Zapisy uczestników odbywać się będą przed i po Mszy Świętej”.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 14 sierpnia  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Sierpień 13th, 2016 at 19:55 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.