4 października 2015 r. – XXVII Niedziela w ciągu roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 11 października, po Mszy świętej o godzinie 1300 w Kozielicach.
  1. Zachęcam do udziału we wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa są odprawiane po Mszy świętej.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. W ubiegłą niedzielę złożono 251 zł na Diecezjalny Fundusz Światowych Dni Młodzieży. Dzisiaj jest taca budowlana a za tydzień będzie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. Parafia w Tetyniu organizuje wyjazd na czuwanie Jasnogórskie w intencji Polaków mieszkających poza naszym państwem. Wyjazd 16 października o godzinie 500 z Tetynia, powrót następnego dnia około południa. Cena 130 zł (przejazd, obiad, ubezpieczenie). Zapisy wraz z opłatą przyjmuje ks. Proboszcz z Tetynia. Ksiądz Grzegorz jest w szkole w Kozielicach w poniedziałki 1000 – 1500, środy 800 – 1030 i w czwartki 900 – 1430.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej: „Informujemy o możliwości przygotowania do sakramentów chrztu, bierzmowania  i pierwszej komunii świętej osób dorosłych w Archidiecezjalnym Ośrodku Katechumenalnym w Szczecinie. Nowy rok formacyjny rozpocznie się we wtorek, 6 października br., Mszą Świętą o godz. 18.00 w szczecińskiej katedrze. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.”

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 4 października 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Październik 3rd, 2015 at 16:28 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.