18 września 2016 r. – XXV Niedziela w ciągu roku

                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 23-24 września br. pod hasłem „Gdzie chrzest tam nadzieja”. Początek pielgrzymki, w piątek 23 września o godzinie 2030 a zakończenie następnego dnia, po Drodze Krzyżowej o godzinie 900.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi we Włoszech a w przyszłą niedzielę, 25 września będzie zbiórka na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej:

    Informujemy o możliwości przygotowania do sakramentów chrztu, bierzmowania i pierwszej komunii świętej osób dorosłych w Archidiecezjalnym Ośrodku Katechumenalnym w Szczecinie. Nowy rok formacyjny rozpocznie się we wtorek,  4 października br., Mszą Świętą o godz. 18.00 w szczecińskiej katedrze.

W dniach od 14 do 16 października br., w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, odbędzie się Triduum Różańcowe. Do udziału zapraszamy szczególnie wszystkich modlących się na różańcu.

 

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 18 września  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Wrzesień 17th, 2016 at 20:04 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.