5 lutego 2017 r. – V Niedziela w ciągu roku

                                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych zostanie odprawiona w tym dniu o godzinie 1000 w kościele parafialnym. W czasie Eucharystii będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Sakrament ten będzie można przyjąć w Łozicach we wtorek o godzinie 1700, w Mielnie w czwartek o godzinie 1700 oraz w Rokitach w sobotę o godzinie 1700.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. 2 lutego złożono 197 zł na zakony klauzurowe w naszej Archidiecezji. Ofiarodawcom dziękuję za dar serca. Dzisiaj taca budowlana.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej: „W Światowy Dzień Chorego 11 lutego br. zapraszamy chorych i ich opiekunów do Bazyliki Archikatedralnej na Mszę Świętą, która zostanie odprawiona o godz. 12.00, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Podczas tej Mszy Świętej osobom chorym, odpowiednio przygotowanym i wewnętrznie usposobionym, zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Modlitewne spotkanie rozpocznie się o godz. 11.30, w tym czasie będzie można także skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania

ks.Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 5 lutego  2017 r.

This entry was posted by on sobota, Luty 4th, 2017 at 19:38 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.