26 lutego 2017 r. – VIII Niedziela w ciągu roku

                               OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W środę 1 marca rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem zostaną odprawione w Rokitach o godzinie 1000, w Mielnie o godzinie 1130, w Łozicach o godzinie 1600 i w Kozielicach o godzinie 1730. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.
  1. W pierwszy piątek miesiąca 3 marca, od godziny 900 będą odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną. Od godziny 1600 zapraszam dzieci do skorzystania ze spowiedzi świętej. O godzinie 1630 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa a po niej Eucharystia.
  1. W przyszłą niedzielę, I Niedzielę Wielkiego Postu w Kozielicach, o godzinie 1600 zostanie odprawione nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  1. Za tydzień taca budowlana a w niedzielę 12 marca będzie zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej:

W związku z Jubileuszem 50-lecia Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, zapraszamy na Mszę świętą, pod przewodnictwem Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, 4 marca br. , o godz. 10.00 w Kościele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego (ul. Papieża Pawła VI 2 Szczecin). Po Eucharystii, w Auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, odbędzie się konferencja pt.: „Duszpasterstwo rodzin – wczoraj i dziś”                                                                                                       

ks.  Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 26 lutego  2017 r.

This entry was posted by on sobota, Luty 25th, 2017 at 18:38 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.