19 marca 2017 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

                                   OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP została w liturgii Kościoła przeniesiona na jutrzejszy dzień. Msza święta w kościele parafialnym jutro o godzinie 830.
  1. W sobotę, 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Msze święte zostaną odprawione w Łozicach o godzinie 1000, w Mielnie o godzinie 1130, w Kozielicach o godzinie 1300. Wieczorem o godzinie 1800 w Rokitach rozpoczną się nasze parafialne rekolekcje. Podczas sprawowanych liturgii będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Rekolekcje parafialne oraz szkolne poprowadzi ks. Marcin Stefanik TChr. z Poznania. Plany rekolekcji są zamieszczone w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. W przyszłą niedzielę przechodzimy na czas letni.
  1. W zakrystii są do nabycia świece Caritasu na stół wielkanocny w cenie duża 15 złotych, w formie jajka 10 złotych i mała 5 złotych.
  1. Ksiądz Grzegorz Korzeniewski z Tetynia organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej, w sobotę 1 kwietnia. Zapisy u księdza Proboszcza w Tetyniu.
  1. W minioną niedzielę złożono 442 zł na pomoc dla polskich misjonarzy. Bóg zapłać za złożone ofiary. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu proszę składać w zakrystii.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. 

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 19 marca  2017 r.

This entry was posted by on niedziela, Marzec 19th, 2017 at 17:05 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.