16 kwietnia 2017 r. – Zmartwychwstanie Pańskie

                            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Śmierć zwarła się z życiem i w boju o dziwy, choć poległ Wódz życia, króluje dziś żywy…Wiemy, żeś zmartwychwstał, że ten cud prawdziwy, o Królu Zwycięzco, bądź nam miłościwy”(sekwencja wielkanocna). Niech nam miłościwy będzie Pan i wzniesie nasze serca ku sobie. Niech nas fascynuje życie, które jest w Zmartwychwstałym i dla nas przeznaczone. Niech Jezus w nas zwycięża i dzisiaj i każdego dnia. Wszystkim Parafianom i Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołego Alleluja!
  1. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawowane według niedzielnego porządku a Rokitach o godzinie 1600.  Taca jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  1. W Środę Wielkanocną 19 kwietnia o godzinie 1600 odbędzie się spotkanie dzieci komunijnych związane z sakramentem pojednania i pokuty a w Sobotę Wielkanocną 22 kwietnia o godzinie 900 będzie pierwsza spowiedź święta tych dzieci.
  1. Za tydzień rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Idźcie i głoście”. Będzie zbiórka Caritasu do puszek na swoją działalność.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 16 kwietnia  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 15th, 2017 at 22:34 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.