30 kwietnia 2017 r. – III Niedziela Wielkanocna

                                     OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   

  1. Jutro Msza święta w Kozielicach zostanie odprawiona o godzinie 900, we wtorek 2 maja o godzinie 1800 w Rokitach a w środę 3 maja, w uroczystość Matki Bożej Królowej Polski Msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie, po Mszy świętej.
  2. W pierwszy piątek miesiąca 5 maja będą odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 900 a od godziny 1730 w Kozielicach spowiedź święta miesięczna dla dzieci.
  3. W niedzielę 7 maja Msze święte zostaną odprawione według niedzielnego porządku, nie będzie Eucharystii o godzinie 1300. O godzinie 1500 w Kozielicach zostanie odprawiona Msza święta związana z odpustem parafialnym ku czci Świętego Stanisława BM. Liturgii będzie przewodniczyć i wygłosi okolicznościowe kazanie ks. Ryszard Gołąbek TChr. Proszę o pomoc w porządkowaniu terenu przykościelnego w sobotę o godzinie 900.
  4. Tydzień temu złożono 428 zł na działalność Caritasu. Dziękuję za złożone ofiary. 3 maja będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc dla Syrii. 7 maja taca budowlana.
  5. Uroczystość I Komunii Świętej przypada w niedzielę 14 maja o godzinie 1000 a rocznica I Komunii świętej tydzień później o tej samej porze. Próby dzieci komunijnych: Czwartek godzina 1700 i piątek godzina 1630.
  6. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Druhnom i Druhom ze Straży Pożarnej życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Św. Floriana w służbie naszej Ojczyźnie.

 

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 30 kwietnia  2017 r.

 

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 29th, 2017 at 22:00 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.