27 sierpnia 2017 r. – XXI Niedziela w ciągu roku

                                 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek 1 września, od godziny 900 będą odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną. Od godziny 1730 w Kozielicach zachęcam do skorzystania z sakramentu pojednania i pokuty zwłaszcza dzieci.
  2. Dwadzieścia lat temu, 1 września 1997 r. w Kozielicach ustawiono i poświęcono figurę Matki Bożej. Na cokole umieszczono napis: „Matce Bożej Fatimskiej dziękują Kombatanci Ziemi Pyrzyckiej za ocalenie w czasie wojny i opiekę do dnia dzisiejszego. 1.IX.1997. Pr. Zenon Gąsiorowski TChr.” W I piątek miesiąca       1 września, po Mszy świętej o godzinie 1800  zgromadzimy się przy tej figurze (naprzeciwko p. Dubińskich) na nabożeństwie różańcowym.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca 2 września, o godzinie 900 w Mielnie odbędzie się kolejne nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
  4. Za tydzień taca budowlana.
  5. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Józef Przekop  TChr. , administrator                                    

Kozielice, 27 sierpnia 2017 r.             

This entry was posted by on środa, Sierpień 30th, 2017 at 10:38 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.