25 grudnia 2017 r. – Uroczystość Bożego Narodzenia

                                       OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                                                               

  1. „Maryja powiła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie”. (Łk 2, 7).  Tak na świat przyszedł jego Stwórca i Zbawiciel. Wielka to Tajemnica. Potrzeba nam w Duchu Świętym rozważać niepojętą miłość Boga do rodzaju ludzkiego, która jest potężniejsza od ciasnych ludzkich serc. Niech Boże Dziecię przyniesie naszym rodzinom miłość i pokój. Niech wlewa nieustanną tęsknotę za pięknem życiem. Ukazał je nam i udziela Syn Boży stając się prawdziwym Człowiekiem. Wszystkim Parafianom i Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę szczęśliwych Świąt Narodzenia Pańskiego.
  2. W Święto św. Szczepana Msze święte zostaną odprawione jak w niedzielę a Rokitach o godzinie 1600. Taca na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej parafii. Kolęda w najbliższym tygodniu w Kozielicach: Środa 27 grudnia blok nr 106 i 109 oraz 106A, czwartek 28 grudnia 89a – 69, sobota 30 grudnia 68b – 58A oraz 101 i 110. Początek kolędy o godzinie 1600 w sobotę o godzinie 900. W okresie kolędowym Msze święte w dni powszednie będą odprawiane o godzinie 900.
  4. W niedzielę 31 grudnia, w święto Świętej Rodziny z Nazaretu będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich podczas każdej Mszy świętej.
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski  TChr. , proboszcz           

Kozielice, 25 grudnia 2017 r.           

This entry was posted by on niedziela, Grudzień 24th, 2017 at 18:04 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

6 komentarzy to “25 grudnia 2017 r. – Uroczystość Bożego Narodzenia”