28 stycznia 2018 r. – IV Niedziela w ciągu roku

                                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W piątek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione w Rokitach o godzinie 1000, W Mielnie o godzinie 1130, w Łozicach o godzinie 1600 i w Kozielicach o godzinie 1730. Na liturgię przychodzimy ze świecami (gromnicami). Przed Eucharystią będzie można skorzystać ze spowiedzi świętej. W Kozielicach po Mszy Świętej będziemy rozbierać dekorację bożonarodzeniową. Taca z tego dnia zostanie przeznaczona na wsparcie zakonów klauzurowych w naszej Archidiecezji.
  2. W przyszłą niedzielę 4 lutego, w czasie Mszy Świętej o godzinie 1300 w Kozielicach zostaną pobłogosławione świece dzieci komunijnych. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie z rodzicami.
  3. Dzisiaj zbieramy piórniki wyposażone w długopisy, kredki i mazaki oraz kolorowe lizaki dla dzieci w Kipsing w Keni
  4. Tydzień temu złożono 287 zł na organizację Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień taca budowlana
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks.  Władysław Kołtowski  TChr. , proboszcz           

Kozielice, 28 stycznia 2018 r.              

This entry was posted by on sobota, Styczeń 27th, 2018 at 19:02 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.