1 kwietnia 2018 r. – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

                                             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Jeśli z Chrystusem powstaliście z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus, zasiadający po prawicy Boga. Dążcie do tego, co w górze, nie do tego co na ziemi”(Kol 3, 1 – 2). Pan Jezus swym zmartwychwstaniem otworzył nam przestrzeń życia, które się nie kończy. Niech łaskawie udziela nam Ducha Świętego byśmy byli zafascynowani takim istnieniem i pragnęli być ze Zmartwychwstałym. Niech to życie objawia się w nas, każdego dnia, w naszym śmiertelnym ciele. Wszystkim Parafianom i Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołego Alleluja!   
  2. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawowane według niedzielnego porządku a Rokitach o godzinie 1600 .  Taca jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Dzisiaj taca budowlana. Jutro zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Za tydzień rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Mocni w Duchu Świętym”. Będzie zbiórka Caritasu do puszek na swoją działalność.
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 1 kwietnia  2018 r.

This entry was posted by on sobota, Marzec 31st, 2018 at 21:44 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.