6 maja 2018 r. – VI Niedziela Wielkanocna

                                               OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  

  1. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego. Tę modlitwę połączymy z nabożeństwem majowym. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej.
  2. Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w niedzielę 13 maja o godzinie 1000. Próby dzieci komunijnych odbędą się w poniedziałek i wtorek o godzinie 1600 w Kozielicach. Spowiedź święta dzieci w sobotę 12 maja o godzinie 900.  Dzieci klas IV będą obchodzić Rocznicę I Komunii Świętej w niedzielę 20 maja o godzinie 1000.
  3. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  4. Dzisiaj taca budowlana.
  5. Dziękuję serdecznie paniom za posprzątanie kościoła. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za uporządkowanie terenu przy kościele parafialnym. O sprzątanie kościoła  proszę rodziców dzieci komunijnych w piątek o godzinie 1900.                        

ks. Władysław Kołtowski TChr. , proboszcz           

Kozielice, 6 maja 2018 r.                      

This entry was posted by on sobota, Maj 5th, 2018 at 19:53 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.