30 września 2018 r. – XXVI Niedziela Roku

                                   OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro rozpoczynamy miesiąc wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie, po Mszy Świętej.
  2. W pierwszy piątek miesiąca 5 października odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 900. Po południu o godzinie 1730 w Kozielicach będzie spowiedź święta miesięczna dla dzieci.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca 6 października, o godzinie 900 w Łozicach zostanie odprawione nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę 7 października w Kozielicach, w czasie Eucharystii o godzinie 1300 zostaną poświęcone różańce dzieci komunijnych. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie z rodzicami.
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. Dzisiaj zbiórka do puszek na Duszpasterstwo Młodzieży w naszej Archidiecezji oraz na wsparcie reprezentacji młodzieży z naszej Archidiecezji na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r. Za tydzień taca budowlana.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz         

Kozielice, 30 września 2018 r.                          

This entry was posted by on sobota, Wrzesień 29th, 2018 at 20:13 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.