14 października 2018 r. – XXVIII Niedziela Roku Dzień Papieski

                                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom dziękuję za trud pedagogiczny i życzę Bożego błogosławieństwa w trosce o młode pokolenie Polaków.
  2. We wtorek 16 października będziemy obchodzić 40 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Dziękujmy Panu Bogu za dar Świętego Jana Pawła II. Pamiętając o trosce Ojca Świętego Jana Pawła II o cały Kościół i naszą Ojczyznę starajmy się kierować w naszym życiu nauczaniem tego wielkiego Rodaka. Msza Święta w tym dniu zostanie odprawiona w Łozicach o godzinie 1800.
  3. Czuwanie Jasnogórskie w intencji Polaków żyjących poza granicami Państwa Polskiego odbędzie się z piątku na sobotę, 19 na 20 października.
  4. W przyszłą niedzielę 21 października, po Mszy Świętej o godzinie 1300 w Kozielicach odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. Taca budowlana z ubiegłej niedzieli: Rokity 88 zł, Łozice 206 zł, Mielno 210 zł i Kozielice 748 zł. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji XVIII Dnia Papieskiego.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz         

Kozielice, 14 października 2018 r.                   

This entry was posted by on sobota, Październik 13th, 2018 at 19:01 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.