25 grudnia 2018 r. – Uroczystość Bożego Narodzenia

            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. „Boga nikt nigdy nie widział; ten Jednorodzony Bóg, który jest w łonie Ojca, o Nim pouczył”. (J 1, 18). Syn Boży przyjmując ludzką naturę ukazał nam Ojca i zapewnił nas, że jesteśmy dziećmi Bożymi. Tak się dzieje, gdy na wzór Maryi przyjmujemy Odwieczne Słowo do naszych serc. Niech nie zabraknie nam wiary i miłości w nieustannym pogłębianiu ducha dziecięctwa Bożego. Jezus to prawdziwy Bóg i prawdziwy człowiek, źródło wiecznego szczęścia człowieka, ciepło naszych rodzin. Wszystkim Parafianom, Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

2. W uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie sprawowana Msza święta w Kozielicach o godzinie 8.30. Pozostałe Msze święte będą odprawiane według niedzielnego porządku a w Rokitach o godzinie 16.00. W święto Św. Szczepana 26 grudnia Msze święte będą odprawiane według niedzielnego porządku i w Rokitach o godzinie 1600. W święto św. Szczepana taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. Kolęda rozpocznie się w czwartek 27 grudnia o godzinie 16.00. W okresie kolędowym Msze święte w dni powszedni będą sprawowane o godzinie 9.00. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej parafii. Kolęda w najbliższym tygodniu: Czwartek 27 grudnia Mielno 20 – 34, piątek 28 grudnia Mielno 35 – 76 bez Kolonii.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 25 grudnia 2018 r.

This entry was posted by on poniedziałek, Grudzień 24th, 2018 at 15:01 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.