1 stycznia 2019 r. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Bóg zesłał do serc naszych Ducha Syna swego, który woła:<Abba, Ojcze!> A zatem nie jesteś już niewolnikiem, lecz synem. Jeżeli zaś synem, to i dziedzicem z woli Bożej”. (Ga 4, 6b-7). Jezus to Przedziwny Doradca, Książe Miłości, Bóg Mocny, Książe Pokoju. Starajmy się o pełny udział w Jego dziedzictwie. Bądźmy ludźmi miłości i pokoju. Niech Prawda co przyszła na ziemię ciągle nas oświeca i kieruje drogami naszego życia. Niech roztacza nad nami swoją opiekę Maryja, Święta Boża Rodzicielka. Wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku.
  2. Plan kolędy w najbliższym tygodniu: Środa 2 stycznia Mielno 67 – 4 i Kolonia, czwartek 3 stycznia Mielno 6-19, piątek 4 stycznia Rokity, sobota 5 stycznia Przydarłów od Kolonii i Zadeklino. Początek kolędy o godzinie 1600, w sobotę o godzinie 900.
  3. W najbliższą niedzielę taca budowlana.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 1 stycznia 2019 r.

This entry was posted by on poniedziałek, Grudzień 31st, 2018 at 21:02 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.