21 kwietnia 2019 r. – Zmartwychwstanie Pańskie

                                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Chrystus został złożony w ofierze jako nasza Pascha. Tak przeto odprawiajmy święto nasze, nie przy użyciu kwasu złości i przewrotności, lecz na przaśnym chlebie czystości i prawdy”(1 Kor 5, 7b – 8). Zbawiciel przez swoją śmierć i zmartwychwstanie obdarzył nas nowym życiem. Kto trwa w Nim przynosi owoc obfity. Żyjmy każdego dnia w prawdzie i miłości. Tak zaświadczymy, że Jezus zmartwychwstał prawdziwie i odmienił oblicze ziemi.  Wszystkim Parafianom i Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołego Alleluja!   
  2. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawowane według niedzielnego porządku a Rokitach o godzinie 1600 .  Taca jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Próba dla dzieci komunijnych odbędzie się środę 24 kwietnia o godzinie 1600 w kościele w Kozielicach.
  4. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „ Polska pomaga. Miłosierni miłosierdzia dostąpią”. Będzie zbiórka Caritasu do puszek na swoją działalność.
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 21 kwietnia  2019 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 20th, 2019 at 22:55 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.