23 czerwca 2019 r. – XII Niedziela Zwykła

                                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zachęcam do udziału w Mszach świętych i procesjach eucharystycznych z racji Oktawy Bożego Ciała. Wianki i zioła będą błogosławione w Łozicach we wtorek, w Kozielicach w środę, w Mielnie w czwartek i w Rokitach w piątek.
  2. W piątek 28 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie będzie Mszy świętej w Kozielicach natomiast w Rokitach o godzinie 1800 będzie uroczystość odpustowa. Z racji na uroczystość w najbliższy piątek nie obowiązuje post.
  3. W sobotę 29 czerwca o godzinie 830 w Kozielicach zostanie odprawiona Msza święta z okazji uroczystości Św. Apostołów Piotra i Pawła.
  4. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Wszystkim Ojcom dziękuję za służbę wobec swoich rodzin i życzę Bożego błogosławieństwa w pełnieniu zaszczytnej służby ojcostwa.
  5. W ubiegłą niedzielę złożono 223 zł na wakacje dla dzieci. Dzisiaj jest II zbiórka na ten cel. Za tydzień będzie zbiórka do puszek dla rodziny poszkodowanej w pożarze w Babinku ( dekanat Banie, parafia Lubicz).

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 23 czerwca 2019 r.

This entry was posted by on sobota, Czerwiec 22nd, 2019 at 20:11 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.