1 września 2019 r. – XXII Niedziela Zwykła

                                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszam do udziału w Mszy świętej na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego, jutro do kościoła parafialnego w Kozielicach o godzinie 900.
  2. W najbliższym tygodniu adoracje Najświętszego Sakramentu odbędą się o godzinie 1730 w Łozicach we wtorek, w Mielnie w czwartek, w Kozielicach w piątek oraz w Rokitach w sobotę. Podczas adoracji będzie można skorzystać ze spowiedzi świętej.
  3. Chorych w domach odwiedzę z posługą sakramentalną  w I piątek miesiąca 6 września od godziny 900.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca 7 września o godzinie 900 w Kozielicach zostanie odprawiona Msza święta wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
  5. W przyszłą niedzielę 8 września, po Mszy świętej o godzinie 1300 w Kozielicach odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast w czasie każdej Mszy świętej będzie błogosławieństwo ziarna na zasiew.
  6. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  7. Dzisiaj taca budowlana.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 1 września 2019 r.

This entry was posted by on sobota, Sierpień 31st, 2019 at 21:28 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.