29 września 2019 r. – XXVI Niedziela Zwykła

                                              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W najbliższym tygodniu odbędą się adoracje Najświętszego Sakramentu o godzinie 1730. W Łozicach we wtorek, w Mielnie w czwartek, w Kozielicach w piątek i w Rokitach w sobotę. W czasie adoracji będzie można skorzystać ze spowiedzi świętej.
  2. We wtorek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie, po Eucharystii.
  3. W pierwszy piątek miesiąca 4 października odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 900.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca 5 października o godzinie 900 w Kozielicach zostanie odprawiona Msza święta w intencji wynagrodzenia za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  5. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 6 października, po Mszy świętej o godzinie 1300 w Kozielicach. Na spotkanie przychodzimy z różańcami do poświęcenia.
  6. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Za tydzień taca budowlana.
  7. Ksiądz Proboszcz z Tetynia przyjmuje zapisy na czuwanie w intencji Polonii Zagranicznej i duszpasterzy polonijnych. Wyjazd w czwartek 17 października o godzinie 800 z Tetynia. Nocleg w Częstochowie. Następnego dnia wyjazd do Łagiewnik i powrót na czuwanie na Jasnej Górze 18/19 października. Powrót w sobotę 19 października. Cena przejazdu z noclegiem oraz śniadaniami i kolacją 300 zł. Zapisy przyjmuje ks. Proboszcz w Tetyniu.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 29 września 2019 r.

This entry was posted by on sobota, Wrzesień 28th, 2019 at 19:55 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.