25 grudnia 2019 r. – Uroczystość Bożego Narodzenia

                                               OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Ukazała się łaska Boga, która niesie zbawienie wszystkim ludziom i poucza nas, abyśmy wyrzekłszy się bezbożności i żądz światowych, rozumnie i sprawiedliwie, i pobożnie żyli na tym świecie, oczekując błogosławionej nadziei i objawienia się chwały wielkiego Boga i Zbawiciela naszego, Jezusa Chrystusa.” (Tt 2, 11-13). Syn Boży przyjmując ludzką naturę ukazał nam piękno człowieczeństwa. Przyjmując Go do swego życia stajemy się do Niego podobni. On sprawia, że potrafimy tworzyć dobre rodziny i wspólnoty ludzkie. Wszystkim Parafianom, Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
  2. W uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie sprawowana Msza święta w Kozielicach o godzinie 830. Pozostałe Msze święte będą odprawiane według niedzielnego porządku a w Rokitach o godzinie 1600. W święto Św. Szczepana 26 grudnia Msze święte będą odprawiane według niedzielnego porządku i w Rokitach o godzinie 1600. W święto św. Szczepana taca będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  3. Kolęda rozpocznie się w piątek 27 grudnia. W okresie kolędowym Msze święte w dni powszedni będą sprawowane o godzinie 900. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej parafii. Kolęda w najbliższym tygodniu: Piątek 27 grudnia Mielno 20 – 34 od godziny 1600, sobota 28 grudnia Mielno 35 – 65 bez Kolonii oraz Zadeklino od godziny 900.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 25 grudnia 2019 r.

This entry was posted by on wtorek, Grudzień 24th, 2019 at 18:42 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.