22 marca 2020 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu

                                             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Od wtorku Msze święte wieczorne w dni powszednie będą sprawowane o godzinie 1800. W przyszłą niedzielę przechodzimy na czas letni.
  2. W środę 25 marca będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy świętej o godzinie 1800 w Kozielicach będziemy mogli podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. W Łozicach będzie można to uczynić we wtorek, w Mielnie w czwartek i w Rokitach w sobotę.
  3. W zakrystii można nabyć świece Caritasu na stół wielkanocny. Ceny świec: Duża 15 zł, w formie jajka 10 zł i mała 6 zł.
  4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu proszę składać w zakrystii.
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. W sobotę 28 marca o godzinie 900 w kościele w Kozielicach odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Będą ważne informacje o planowanym terminie udzielania tego sakramentu w naszej parafii.
  7. Ze względu na stan epidemii w naszym kraju odwołuję zaplanowane na sobotę 28 marca spotkanie z dziećmi komunijnymi wraz z rodzicami.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 22 marca 2020 r.

This entry was posted by on sobota, Marzec 21st, 2020 at 19:10 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.