31 maja 2020 r. – Zesłanie Ducha Świętego

                                        OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będą odprawiane w dni powszednie po sprawowanej Eucharystii.
  2. W tym tygodniu będą adoracje Najświętszego Sakramentu przed wieczorną Eucharystią. W Łozicach we wtorek, w Mielnie w czwartek, w Kozielicach w piątek i w Rokitach w sobotę. Podczas adoracji można będzie skorzystać z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
  3. W pierwszy piątek miesiąca 5 czerwca odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 900.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca 6 czerwca o godzinie 900 w Mielnie zostanie odprawiona Msza Święta a po Eucharystii nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  5. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. Komunikat Kurii Metropolitalnej: „Zapraszamy członków wspólnot, stowarzyszeń, grup modlitewnych i ruchów kościelnych na Archidiecezjalny Dzień Jedności Wspólnot przeżywany w naszej Archidiecezji w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, tj. poniedziałek, 1 czerwca br. Modlitwa odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, gdzie o godz. 18.00 odbędzie się Msza Święta, a po liturgii nastąpi modlitwa różańcowa, zakończona Apelem Maryjnym.”
  7. W przyszłą niedzielę będzie taca budowlana.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 31 maja  2020 r.

This entry was posted by on sobota, Maj 30th, 2020 at 21:57 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.