13 grudnia 2020 r. – III Niedziela Adwentu

                                    OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. We wtorek 15 grudnia będzie można skorzystać ze spowiedzi świętej przed i w czasie sprawowanej Eucharystii. Msza Święta zostanie odprawiona w Łozicach o godzinie 1600, w Mielnie o godzinie 1700 i w Kozielicach o godzinie 1800. W spowiedzi będzie pomagać ks. Grzegorz Korzeniewski TChr. proboszcz z Tetynia.
  2. W środę 16 grudnia nie będzie Mszy Świętej w Kozielicach. Będę pomagać w spowiedzi w parafii Tetyń.
  3. W środę 16 grudnia odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 830.
  4. Odwiedziny duszpasterskie rodzin(kolęda) możliwe są tylko na indywidualne (rodzinne) zaproszenie. Zgłoszenie kolędy na piśmie proszę składać w zakrystii kierując się podanym terminem. Terminy zaproszeń są podane w gablocie ogłoszeń duszpasterskich i na stronie internetowej parafii.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Taca budowlana z ubiegłej niedzieli: Rokity 41 zł, Łozice 244, Mielno 176 zł i Kozielice 698 zł. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary.
  6. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Proszę o pomoc w dekoracji świątecznej w piątek po wieczornej Eucharystii.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 13 grudnia  2020 r.

This entry was posted by on sobota, Grudzień 12th, 2020 at 19:18 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.