25 grudnia 2020 r. – Uroczystość Bożego Narodzenia

                                    OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś bowiem w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: znajdziecie Niemowlę owinięte w pieluszki i leżące w żłobie” (Łk 2, 10-12). Potrzebujemy nadziei, która jest w Bogu. Ponad dwa tysiące lat to Niemowlę ratuje ludzkość od rozpaczy i nie pozwala aby ciemności zła opanowały człowieka. On dla nas stał się Człowiekiem. Daje nam udział w swoim pięknym człowieczeństwie i czyni nas dziećmi Bożymi. Wszystkim Parafianom, Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
  2. W uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie sprawowana Msza święta w Kozielicach o godzinie 830. Pozostałe Msze święte będą odprawiane według niedzielnego porządku a w Rokitach o godzinie 1600. W święto Św. Szczepana 26 grudnia i w niedzielę Świętej Rodziny 27 grudnia Msze święte będą odprawiane według niedzielnego porządku a w Rokitach o godzinie 1600. W święto św. Szczepana taca będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  3. Odwiedziny duszpasterskie rodzin (kolęda) rozpoczną się w poniedziałek 28 grudnia. Kolęda odbywać się będzie tylko po uprzednim zaproszeniu rodziny. Pisemne zaproszenia proszę składać w zakrystii. Terminy dla ewentualnych zaproszeń są wywieszone w gablocie ogłoszeń i zamieszczone na stronie internetowej parafii. W okresie kolędowym Msze święte w dni powszedni będą sprawowane o godzinie 900. Początek kolędy o godzinie 1600, w soboty o godzinie 900.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 25 grudnia 2020 r.

This entry was posted by on czwartek, Grudzień 24th, 2020 at 16:48 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.