28 lutego 2021 r. – II Niedziela Wielkiego Postu

                                             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godzinie 1600 w Kozielicach. Zapraszam na Drogę Krzyżową odprawianą w naszych kościołach przed Eucharystią we wtorek, w czwartek i w piątek. W najbliższy czwartek Msza Święta w Mielnie zostanie odprawiona o godzinie 1600.
  2. W tym tygodniu odbędą się adoracje Najświętszego Sakramentu po sprawowanej Eucharystii w Łozicach we wtorek, w Mielnie w czwartek, w Kozielicach w piątek i w Rokitach w sobotę od godziny 1630.
  3. W pierwszy piątek miesiąca 5 marca odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 830.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszek na dzieło misyjne Kościoła „Ad Gentes”. Za tydzień taca budowlana.
  5. W sobotę 6 marca rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Rekolekcje poprowadzi ks. Jerzy Prucnal TChr. z Pyrzyc. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie ogłoszeń oraz zamieszczony na stronie internetowej parafii.
  6. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 28 lutego 2021 r.

This entry was posted by on sobota, Luty 27th, 2021 at 19:31 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.