5 kwietnia 2015 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Wyrzućcie więc stary kwas, jako że przaśni jesteście. Chrystus bowiem został złożony w ofierze jako nasza Pascha” (1 Kor 5,7). Jezus daje nam nowe życie składając siebie   w ofierze i powstając z martwych dla naszego usprawiedliwienia. Przyjmijmy ten dar z wielką wdzięcznością i zachowajmy łaskę dziecięctwa Bożego. Wszystkim Parafianom i Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołego Alleluja!
  1. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawowane według niedzielnego porządku a Rokitach o godzinie 1600 . Taca jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  1. W środę Msza Święta zostanie odprawiona o godzinie 830. W czwartek i w piątek nie będzie Mszy świętej z powodu zjazdu kapłańskiego chrystusowców w Poznaniu.
  1. Próba dla dzieci komunijnych w Piątek Wielkanocny o godzinie 1600 a w Sobotę Wielkanocną o godzinie 900 spotkanie dzieci i rodziców poświęcone spowiedzi świętej. W tym samy dniu o godzinie 1600 spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spotkania odbywają się w kościele parafialnym.
  1. Za tydzień rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Caritas dla rodziny.” Będzie zbiórka Caritasu do puszek na swoją działalność.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 5 kwietnia 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 4th, 2015 at 23:30 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.