27 czerwca 2021 r. – XIII Niedziela Zwykła

                                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W pierwszy piątek miesiąca 2 lipca odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 830.

  2. W pierwszą sobotę miesiąca 3 lipca o godzinie 900 w Łozicach zostanie odprawiona Msza święta wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.

  3. Adoracje Najświętszego Sakramentu od godziny 1730 odbędą się w Milenie w czwartek, w Kozielicach w piątek, w Rokitach w sobotę a w Łozicach we wtorek 6 lipca.

  4. W ubiegłą niedzielę złożono 413 zł na wakacje dla dzieci organizowane przez Caritas naszej Archidiecezji. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary. Za tydzień będzie taca budowlana.

  5. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

  6. Komunikat Kurii Metropolitalnej: Informacje o 37. Pieszej Pielgrzymce z naszej Archidiecezji na Jasną Górę znajdują się na stronie internetowej: szczecinska.pl oraz profilu: facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Zapraszamy wszystkich do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 27 czerwca 2021 r.

This entry was posted by on sobota, Czerwiec 26th, 2021 at 21:51 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.