29 sierpnia 2021 r. – XXII Niedziela Zwykła

                                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W środę 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zachęcam uczniów do skorzystania z spowiedzi świętej i modlitwy o Boże błogosławieństwo podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 1730 w Mielnie w czwartek, w Kozielicach w piątek, w Rokitach w sobotę i w Łozicach we wtorek 7 września

  2. W pierwszy piątek miesiąca 3 września odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 830. W tym dniu rozpocznie się nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

  3. W pierwszą sobotę miesiąca 4 września o godzinie 900 w Łozicach zostanie odprawiona Msza święta wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

  4. Spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących pierwszy raz do Komunii świętej w maju 2022 r. odbędzie się w niedzielę 5 września po Mszy świętej o godzinie 1300 w Kozielicach.

  5. W przyszłą niedzielę taca budowlana. Będzie też zbiórka Caritasu do puszek na pomoc dla Afgańczyków.

  6. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 29 sierpnia 2021 r.

This entry was posted by on sobota, Sierpień 28th, 2021 at 20:26 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.