26 września 2021 r. – XXVI Niedziela Zwykła

                                            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W pierwszy piątek miesiąca 1 października odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 830. Od godziny 1730 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlitwę różańcową odmówimy po adoracji.

  2. W pierwszą sobotę miesiąca 2 października o godzinie 900 w Łozicach zostanie odprawiona Msza święta wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

  3. W najbliższą niedzielę 3 października, po Mszy świętej o godzinie 1300 w Kozielicach odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Zostaną poświęcone różańce święte.

  4. W ubiegłą niedzielę złożono 290 zł na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary. Za tydzień będzie taca budowlana.

  5. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr.,  proboszcz

Kozielice, 26 września 2021 r.

This entry was posted by on sobota, Wrzesień 25th, 2021 at 21:20 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.