19 kwietnia 2015 r. – III Niedziela Wielkanocna

                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Biblijny pod hasłem „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię” (Mk 1,15).
  1. Tydzień złożono 236 złotych na działalność Caritasu. Połowa kwoty pozostaje do dyspozycji naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na pomoc dla Archidiecezji Lwowskiej a w niedzielę 26 kwietnia alumn Towarzystwa Chrystusowego będzie zbierać ofiary na seminarium księży chrystusowców.
  1. W piątek 24 kwietnia od godziny 1000 do 1300 będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na parkingu przed kościołem. Zbiórkę prowadzi stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  1. Spotkanie dla młodzieży bierzmowanej odbędzie się w czwartek o godzinie 1845.
  1. Próba dla dzieci komunijnych z obecnością rodziców w środę o godzinie 1600.
  1. Spotkanie Rady Parafialnej oraz Caritasu odbędzie się w sobotę 25 kwietnia o godzinie 1530 w kościele parafialnym. Zapraszam również osoby chętne do włączenia się w działalność naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
  1. Na sobotę 23 maja jest zaplanowana pielgrzymka dzieci komunijnych do sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Zachęcamy do udziału również innych parafian. Koszt przejazdu autokarem wynosi 30 złotych, przy pełnym autokarze. Zapisy wraz zaliczką 20 złotych przyjmowane będą do 3 maja włącznie.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 19 kwietnia 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 18th, 2015 at 21:34 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.