2 stycznia 2022 r. – II Niedziela po Bożym Narodzeniu

                                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W czwartek 6 stycznia Msze święte zostaną odprawione według niedzielnego porządku. W Rokitach Eucharystia z liturgii Objawienia Pańskiego zostanie odprawiona w środę 5 stycznia o godzinie 1700. W Święto Trzech Króli poświęca się wodę, kadzidło i kredę.

  2. Odwiedziny duszpasterskie rodzin odbywają się jak w ubiegłym roku po uprzednim zaproszeniu. Proszę je składać w zakrystii. Zaproszeń nie muszą ponawiać ci, którzy ostatnio przyjęli kolędę. Terminy na zaproszenia są zamieszczone w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Kolęda w najbliższym tygodniu: Jutro Kozielice numery 71 – 60, wtorek 4 stycznia Mielno numery 20 – 45 i Kolonia, w piątek 7 stycznia Mielno numery 55 – 19 , w sobotę 8 stycznia Rokity i Zadeklino. Początek kolędy o godzinie 1600 w sobotę o godzinie 900. Msze święte w dni powszednie w okresie kolędowym są sprawowane o godzinie 900.

  3. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 2 stycznia 2022 r.

This entry was posted by on sobota, Styczeń 1st, 2022 at 20:03 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.