3 maja 2015 r. – V Niedziela Wielkanocna

                   OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Tydzień złożono 730 zł na seminarium chrystusowców w Poznaniu. Ofiarodawcom dziękuję za dar serca. Za tydzień zbiórkę przeprowadzą alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Taca z przyszłej niedzieli w połowie zostanie przeznaczona na pomoc poszkodowanym w Nepalu.
  1. W czwartek 7 maja będziemy przeżywać uroczystość odpustową oraz bierzmowanie młodzieży naszej parafii. Kandydaci do bierzmowania gromadzą się w kościele o godzinie 1730. Po komunii świętej będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Liturgii przewodniczy JE ks. Bp Marian Błażej Kruszyłowicz. Spotkanie młodzieży bierzmowanej w poniedziałek o godzinie 1800 oraz w środę o godzinie 1830 wraz z świadkami bierzmowanych. Proszę młodzież bierzmowaną oraz rodziców o uprzątnięcie terenu przykościelnego w poniedziałek od godziny 1700 oraz sprzątanie i dekorację kościoła w środę po spotkaniu.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Z komunikatów Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej:

Zapraszamy do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie: 6 maja br. – godz. 12.00 – wykład ks. prof. Grzegorza Wejmana o Kard. Auguście Hlondzie oraz Msza Święta dziękczynna za 70 lat posługi Księży Chrystusowców w Szczecinie pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi – w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa.

„Zapraszamy małżonków i rodziny do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, która odbędzie w sobotę, 16 maja br. i będzie połączona z obchodami IX Rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu. Podczas Uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 będziemy dziękować Bogu za łaski, które przez Maryję są wypraszane w Sanktuarium, szczególnie dla małżonków i rodzin.”

Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 3 maja 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Maj 2nd, 2015 at 23:04 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.