3 kwietnia 2022 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

                                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Witam serdecznie naszego Ojca Rekolekcjonistę ks. mgr Władysława Nalepka SDB z parafii Banie. Zachęcam wszystkich do skorzystania z rekolekcji. Plan jest zamieszczony w gablocie ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej parafii. Na zakończenie rekolekcji zbierzemy ofiary dla Ojca Rekolekcjonisty.

  2. W piątek 8 kwietnia odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 8.30. Po południu o godzinie 1600 w kościele parafialnym odbędzie się instruktaż spowiedzi świętej dla dzieci komunijnych a I spowiedź święta będzie następnego dnia o godzinie 900.

  3. Dzisiaj jest taca budowlana. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w Kozielicach proszę składać w zakrystii.

  4. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

  5. Serdecznie proszę kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami o uporządkowanie terenu wokół kościoła parafialnego w sobotę 9 kwietnia o godzinie 900.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 3 kwietnia 2022 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 2nd, 2022 at 22:02 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.