17 kwietnia 2022 r. – Zmartwychwstanie Pańskie

                                             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Ta noc uwalnia wierzących w Chrystusa na całej ziemi od zepsucia pogańskiego życia i od mroku grzechów, do łaski przywraca i gromadzi w społeczności świętych. Tej właśnie nocy Chrystus skruszywszy więzy śmierci, jako zwycięzca wyszedł z otchłani.”(Orędzie Wielkanocne). Zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, piekłem i szatanem jest naszym zwycięstwem. Trwajmy w Nim by pokój, radość i nadzieja wypełniały nasze serca. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę szczęśliwych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołego Alleluja!   

  2. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawowane według niedzielnego porządku a Rokitach o godzinie 1600 . Taca zostanie przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

  3. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

  4. W przyszłą niedzielę 24 kwietnia będzie zbiórka do puszek na działalność Caritasu.

  5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w środę i w piątek o godzinie 1600 oraz w sobotę o godzinie 900 wraz z świadkami.

  6. Dziękuję Paniom, które posprzątały naszą świątynie. O sprzątanie kościoła w Kozielicach proszę rodziców młodzieży bierzmowanej.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 17 kwietnia  2022 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 16th, 2022 at 22:36 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.