5 czerwca 2022 r. – Zesłanie Ducha Świętego

                                                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Komunikat Kurii Metropolitalnej w Szczecinie: „W poniedziałek, 6 czerwca br., będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Zapraszamy w tym dniu wszystkich Kapłanów, Osoby życia konsekrowanego i katolików świeckich do Katedry, aby o godz. 18.00 uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Liturgia ta będzie wspólnym dziękczynieniem Bogu za 50 lat naszej Diecezji i modlitwą błagalną w intencji Kościoła nad Odrą i Bałtykiem.”

  2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane o godzinie 1730 przed wieczorną Eucharystią.

  3. Procesje eucharystyczne w uroczystość Bożego Ciała 16 czerwca: W Kozielicach po Mszy Świętej o godzinie 830, ołtarze przy numerach 66, 58a. 38 i 24. W Mielnie po Mszy świętej o godzinie 1100 , ołtarze jak w ubiegłym roku na zewnątrz murów terenu kościelnego, w Łozicach po Mszy świętej o godzinie 1600, procesja do numeru 14, 6 i powrót do kościoła.

  4. W dzisiejszą niedzielę kończy się czas Komunii świętej wielkanocnej.

  5. Dzisiaj jest taca budowlana.

  6. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 5 czerwca 2022 r.

This entry was posted by on sobota, Czerwiec 4th, 2022 at 21:04 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.