10 lipca 2022 r. – XV Niedziela Zwykła

                                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W środę 13 lipca, po Mszy świętej o godzinie 1800 w Kozielicach odbędzie się nabożeństwo fatimskie przy figurze Matki Bożej naprzeciwko rodziny Dubińskich.

  2. Taca budowlana z ubiegłej niedzieli: Rokity 56 zł, Łozice 354 zł, Mielno 276 zł  i Kozielice 756 zł. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary.

  3. Uroczysta inauguracja Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się 29 lipca podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie, pielgrzymując tyle dni, na ile pozwoli czas i siły. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na stronie internetowej:www.szczecinska.pl, na portalu społecznościowym facebook.pl/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

  4. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr. Proboszcz

Kozielice, 10 lipca 2022 r.

This entry was posted by on sobota, Lipiec 9th, 2022 at 21:54 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.