31 maja 2015 r. – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będziemy odprawiać w dni powszednie na zakończenie Mszy Świętej.
  1. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Procesję eucharystyczną do 4 ołtarzy poprzedzi Msza Święta o godzinie 830 . O przygotowanie ołtarzy proszę rodziny: I – p. Dubińskich, II – p. Pawlików, III – p. Stasiaków, IV – p. Krawczyków. Uprzejmie proszę Strażaków o zabezpieczenie procesji a Panów niosących baldachim zapraszam na spotkanie w środę po Mszy świętej. W środę wieczorem również próba dla dziewczynek sypiących kwiaty. W Mielnie Msza święta i procesja zostanie odprawiona o godzinie 1100. O przygotowanie ołtarzy proszę:  I – p. Paszkiewicz, Ileczko i Rabiega, II – Matki Różańcowe, III – OSP Mielono i młodzież bierzmowana, IV – p. Rusek i Krasoń. W Rokitach Msza święta zostanie odprawiona o godzinie 1300 w Łozicach o godzinie 1600 z procesją.
  1. W piątek 5 czerwca będą odwiedziny chorych w domach z posługa sakramentalną od godziny 900. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi świętej od godziny 1630.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. W przyszłą niedzielę taca budowlana, będzie też zbiórka na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 31 maja 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Maj 30th, 2015 at 21:58 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.