20 września 2015 r. – XXV Niedziela w ciągu roku

              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 27 września po Mszy świętej o godzinie 1300 w Kozielicach.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Za tydzień będzie zbiórka na Diecezjalny Fundusz Światowych Dni Młodzieży.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej:

Uprzejmie informujemy, że 44. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 25 – 26 września. Początek Pielgrzymki w piątek 25 września o godzinie 20.30 a zakończenie w sobotę 26 września o godzinie 9.00 Drogą Krzyżową na Wałach Jasnogórskich.

„W odpowiedzi na apel papieża Franciszka, 23 września br. o godz. 19.00, odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne w intencji uchodźców, którzy zginęli w drodze do Europy. Zapraszamy do Bazyliki pw. św. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie.”

„Zapraszamy do udziału w obchodach 125. rocznicy konsekracji Bazyliki pw. św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, które odbędą się 30 września br. Mszy Świętej o godz. 15.00 będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Józef Polak, Prymas Polski, Metropolita Gnieźnieński. W godz. od 10.00 do 13.15 odbędzie się Sympozjum na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ul. Papieża Pawła VI.”

„W dniach od 9 do 11 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie odbędzie się Triduum Różańcowe. Do udziału zapraszamy szczególnie wszystkich modlących się na różańcu”.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w gablocie ogłoszeń.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 20 września 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Wrzesień 19th, 2015 at 21:43 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.