1 stycznia 2016 r. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok

                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Módl się za nami Święta Boża Rodzicielko abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych”. Na początku nowego roku kalendarzowego prosimy o wstawiennictwo Maryję, która ukochała nasz naród i jest czczona w każdej świątyni katolickiej i w wielu domach Polaków. Wraz z chrztem naszego narodu weszła w dzieje naszej Ojczyzny „Bogurodzica Dziewica Bogiem sławiena Maryja”. Wpatrzeni w Jej wizerunek pełen troski o nas, chcemy dobrze przeżyć Rok Pański 2016 korzystając z daru Bożego Miłosierdzia. Pamiętajmy o słowach Matki Boga: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Szczęśliwego Nowego Roku!
  1. Jutro, od godziny 900 kolęda w Kozielicach 71 – 60 oraz 101 i 110. Plan całej kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej parafii.

ks. Władysław Kołtowski TChr.,  proboszcz

Kozielice, 1 stycznia 2016 r.

This entry was posted by on czwartek, Grudzień 31st, 2015 at 19:27 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.