27 marca 2016 r. – Zmartwychwstanie Pańskie

               OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Jeśli razem z Chrystusem powstaliście z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus, zasiadający po prawicy Boga. Dążcie do tego, co w górze, nie do tego co na ziemi ” (Kol 3,1-2). Niech łaska Świąt Wielkanocnych trwa w nas i nieustannie uzdalnia do życia, które odkrywamy w Chrystusie Zbawicielu, na kartach Ewangelii. Niech Jego zwycięstwo nad śmiercią, piekłem i szatanem będzie również naszym, przeżywanym każdego dnia. Niech pokój Chrystusowy panuje w naszych domach. Wszystkim Parafianom i Gościom, Chorym pozostającym w domach życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołego Alleluja!
  2. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawowane według niedzielnego porządku a Rokitach o godzinie 1600 .  Taca jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W Sobotę Wielkanocną 2 kwietnia o godzinie 900 odbędzie się spotkanie tegorocznych kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na plebanii. Proszę przynieść ze sobą indeksy.
  4. Za tydzień rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”. Będzie zbiórka Caritasu do puszek na swoją działalność. W przyszłą niedzielę taca budowlana.
  5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks.  Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 27 marca  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Marzec 26th, 2016 at 23:38 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.