28 sierpnia 2016 r. – XXII Niedziela w ciągu roku

                            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W związku z włamaniem do kościoła Wniebowzięcia NMP w Lipianach oraz kradzieżą tabernakulum z Najświętszym Sakramentem (23 na 24 sierpnia br.) w każdej parafii naszej Archidiecezji odbędzie się Nowenna Przebłagalna w dniach 3 – 11 września. Nowenna będzie połączona ze sprawowaną Eucharystią (Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Suplikacje).
  1. W czwartek, 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza święta z prośbą o Boże błogosławieństwo dla uczniów i nauczycieli zostanie odprawiona w Kozielicach o godzinie 900 dla Gimnazjum i klas VI oraz o godzinie 1100 dla pozostałych klas.
  1. W pierwszy piątek miesiąca, 2 września będą odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 900. W kościele parafialnym o godzinie 1730 będzie spowiedź święta miesięczna dla dzieci.
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, 3 września o godzinie 900 w Kozielicach zostanie odprawiona Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Eucharystii zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe. O godzinie 1400 w kościele w Łozicach rozpoczną się Gminne Uroczystości Dożynkowe.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Za tydzień taca budowlana.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 28 sierpnia  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Sierpień 27th, 2016 at 21:20 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.