4 września 2016 r. – XXIII Niedziela w ciągu roku

                             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W czwartek, 8 września przypada święto Narodzenia NMP. Z tym świętem związane jest błogosławieństwo ziarna siewnego. Błogosławieństwo zostanie udzielone podczas Mszy Świętych w Łozicach we wtorek, w Kozielicach w środę, w Mielnie w czwartek i w Rokitach w sobotę.
  1. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w Kozielicach, w przyszłą niedzielę, 11 września, po Mszy Świętej o godzinie 1300 a spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami również w Kozielicach, w niedzielę 18 września, po Mszy Świętej o godzinie 1300.
  1. Uroczystości odpustowe w naszych kościołach filialnych odbędą się w niedzielę 11 września o godzinie 1000 w Łozicach (tytuł kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego) i w niedzielę 18 września o godzinie 1130 w Mielnie (tytuł kościoła Św. Stanisława Kostki).
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dzisiaj taca budowlana.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 4 września  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Wrzesień 3rd, 2016 at 21:20 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.