27 listopada 2016 r. – I Niedziela Adwentu

                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zachęcam do udziału w roratach w Kozielicach w środę i w piątek o godzinie 1700, w Łozicach we wtorek o godzinie 1700 i w Mielnie w czwartek o godzinie 1700.
  1. W pierwszy piątek miesiąca 2 grudnia, od godziny 900 odwiedzę chorych w domach z posługą sakaramentalną. Po południu od godziny 1630 , w Kozielicach będzie spowiedź święta miesięczna dla dzieci.
  1. W przyszłą niedzielę w Kozielicach, po Mszy Świętej o godzinie 1300 odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  1. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritasu w cenie mała 5 zł, pozostałe 15 zł.
  1. Od dzisiaj do niedzieli 4 grudnia będzie można składać podpisy pod Europejską Inicjatywą Mama, Tata i Dzieci. Jej celem jest zebranie podpisów popierających projekt prawa gwarantującego, że w prawie UE małżeństwo będzie rozumiane jako związek kobiety i mężczyzny i odpowiednio do tego rozumiane pojęcie rodziny. Projekt zwiera też gwarancję, że UE nie będzie wpływać na rozumienie małżeństwa i rodziny w prawie wewnętrznym państw członkowskich. Podpisy będzie można składać w zakrystii.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Za tydzień taca budowlana oraz zbiórka do puszek dla Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski.

ks.Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice,  27 listopada  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Listopad 26th, 2016 at 18:41 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.