4 grudnia 2016 r. – II Niedziela Adwentu

                             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W czwartek 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte zostaną odprawione w Łozicach o godzinie 1000, w Rokitach o godzinie 1130, w Mielnie o godzinie 1630 oraz w Kozielicach o godzinie 1800.
  1. W przyszłą niedzielę w Kozielicach, w czasie Mszy Świętej o godzinie 1300 zostaną pobłogosławione medaliki dzieci komunijnych. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie z rodzicami.
  1. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritasu w cenie mała 5 zł, pozostałe 15 zł.
  1. Jeszcze dzisiaj można składać podpisy pod Europejską Inicjatywą Mama, Tata i Dzieci. Jej celem jest zebranie podpisów popierających projekt prawa gwarantującego, że w prawie UE małżeństwo będzie rozumiane jako związek kobiety i mężczyzny i odpowiednio do tego rozumiane pojęcie rodziny. Projekt zwiera też gwarancję, że UE nie będzie wpływać na rozumienie małżeństwa i rodziny w prawie wewnętrznym państw członkowskich. Podpisy można składać w zakrystii.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dzisiaj taca budowlana oraz zbiórka do puszek dla Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie, przy Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice,  4 grudnia  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Grudzień 3rd, 2016 at 18:34 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.