28 maja 2017 r. – VII Niedziela Wielkanocna, Wniebowstąpienie Pańskie

                                  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego zakończymy okres paschalny. W tym dniu kończy się czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będziemy je odprawiać podobnie jak nabożeństwa majowe po sprawowanej Eucharystii. W pierwszy piątek miesiąca 2 czerwca będą odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 900. Od godziny 1730 w Kozielicach będzie spowiedź święta miesięczna dla dzieci.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca 3 czerwca o godzinie 900 w Mielnie rozpoczniemy nabożeństwa wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. Tydzień temu złożono 517 zł dla pogorzelców w Krzywinie. Dziękuję za złożone ofiary. Za tydzień taca budowlana oraz zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  5. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

ks. Władysław Kołtowski TChr. , proboszcz                                     

Kozielice, 28 maja 2017 r.                

This entry was posted by on sobota, Maj 27th, 2017 at 21:52 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.