4 czerwca 2017 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

                                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro przypada Uroczystość NMP Maki Kościoła, Patronki naszej Archidiecezji. Msza święta zostanie odprawiona w Kozielicach o godzinie 830.
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa są odprawiane w dni powszednie po sprawowanej Eucharystii.
  3. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej przypada w czwartek 15 czerwca. Msze święte zostaną odprawione w Kozielicach o godzinie 830 , w Mielnie o godzinie 1100 w Rokitach o godzinie 1300 oraz w Łozicach o godzinie 1600. Procesje eucharystyczne odbędą się po sprawowanej Eucharystii w Kozielicach, w Mielnie i w Łozicach. O przygotowanie ołtarzy w Kozielicach proszę I – rodzinę Dubińskich, II – rodzinę Pawlik, III – rodzinę Wnuk i IV – rodzinę Krawczyk. O przygotowanie ołtarzy w Mielnie proszę I – rodzinę Ileczko i Paszkiewicz, II – Matki Różańcowe, III – Straż OSP Mielno i rodziców dzieci komunijnych, IV – rodzinę Rusek i Krasoń.
  4. Dzisiaj taca budowlana oraz zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  5. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.                                                    

ks. Władysław Kołtowski TChr. , proboszcz                                     

Kozielice, 4 czerwca 2017 r.                                

This entry was posted by on sobota, Czerwiec 3rd, 2017 at 21:25 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.