27 lutego 2022 r. – VIII Niedziela Zwykła

                                                    OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W Środę Popielcową 2 marca rozpoczniemy Wielki Post. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem zostaną odprawione w Rokitach o godzinie 1000, w Mielnie o godz. 1130, w Łozicach o godzinie 1600 i w Kozielicach o godzinie 1730. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Ten dzień niech będzie dniem modlitwy i postu w intencji pokoju na Ukrainie. Taca zostanie przeznaczona na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dzisiaj na ten cel zbieramy ofiary do puszek.

  2. W tym tygodniu będą adoracje Najświętszego Sakramentu od godziny 1630 w Łozicach we wtorek, w Mielnie w czwartek, w Kozielicach w piątek  i w Rokitach w sobotę.                                        

  3. Zachęcam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej po adoracji Najświętszego Sakramentu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w kościele parafialnym o godzinie 1600 w niedziele Wielkiego Postu.

  4. W pierwszy piątek miesiąca 4 marca odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną od godziny 830.

  5. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

  6. W przyszłą niedzielę będzie taca budowlana.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 27 lutego 2022 r.

This entry was posted by on sobota, Luty 26th, 2022 at 19:21 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.