6 marca 2022 r. – I Niedziela Wielkiego Postu

                                              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zachęcam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godzinie 1630 w Łozicach we wtorek, w Mielnie w czwartek i w Kozielicach w piątek. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym są odprawiane w kościele parafialnym o godzinie 1600 w niedziele Wielkiego Postu.

  2. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu (od soboty 2 kwietnia).

  3. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia i pokoju serca.

  4. W ubiegłą niedzielę złożono 1474 zł  a w Środę Popielcową 2230 zł na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Razem złożono 3704 zł. Za złożone dary składam serdeczne „Bóg zapłać”. Dzisiaj jest taca budowlana. Na stronie internetowej Towarzystwa Chrystusowego jest podany numer rachunku, na który można wpłacać pieniądze na wsparcie parafii na Ukrainie prowadzonych przez księży chrystusowców. Za tydzień będzie kolejna zbiórka do puszek na pomoc dla uchodźców z Ukrainy a w niedzielę 20 marca na działalność misyjną Kościoła „Ad Gentes”.

  5. W zakrystii są do nabycia świece Caritasu na Wielkanoc w cenie duża 20 zł, w formie jajka 15 zł i mała 8 zł.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 6 marca 2022 r.

This entry was posted by on sobota, Marzec 5th, 2022 at 19:29 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.